O mnie Klasa 3c Extra English Warsztaty Tablica

Bartkowiak Ewa

Tablica

Obok drzwi do mojej sali lekcyjnej numer 109 zawiesiłam tablicę, której wystrój będzie się zmieniać raz na miesiąc. Tablica została podzielona na trzy części. Pierwsza, "Ogłoszenia i ciekawostki", to miejsce, gdzie znajdziecie ważne wiadomości dotyczące organizacji różnych zajęć z języka angieskiego oraz ambitne ćwiczenia z zakresu angielskiej gramatyki i słownictwa. Jeśli chcielibyście zrobić te ćwiczenia w domu wystarczy zgłosić się do mnie i poprosić o kserokopię. Druga, "Temat miesiąca", to zawsze interesujące angielskie teksty z wytłuszczonymi słowami i zwrotami wartymi zapamiętania i stosowania przez was zarówno w mowie jak i w piśmie. Trzecia,"Kącik maturzysty", to miejsce, gdzie znajdziecie ciekawe ćwiczenia i rady, jak efektywnie zdać pisemną i ustną maturę z j. angielskiego.

ZAPRASZAM DO KORZYSTANIA Z TABLICY ! ! !