O mnie Wymagania edukacyjne Materiały do powtórki Regulamin strony internetowej I Liceum Ogólnokształcącego Materiały dodatkowe

Patelski Maciej

O mnie

Drodzy uczniowie

Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej - wydział budowy maszyn. W 2000 roku ukończyłem studia podyplomowe z informatyki (Uniwersytet Poznański), a następnie w roku 2005 studia podyplomowe z technologii informacyjnej (Akademia Ekonomiczna w Katowicach)

Od 2000 roku uczę technologii informacyjnej i informatyki. W 2002 roku powierzono mi  obowiązki wicedyrektora I Liceum Ogólnokształcącego.

Na kolejnych podstronkach znajdziecie informacje o wymaganiach edukacyjnych, listę dodatkowych zadań, materiały do powtórek itp. Zapraszam do przeglądania.

Uczniowie, którzy z różnych powodów mają braki lub inne zaległości w realizowanych na lekcjach zadaniach mogą uzupełnić te braki po zajęciach lekcyjnych.

Dyżury pełnię w pracowni 201 dwa razy w tygodniu tj. w poniedziałek oraz w środę po siódmej lekcji.