Pedagog szkolny Przemoc w rodzinie Alkoholizm i narkomania Biblioteka szkolna Regulamin biblioteki Regulamin ICIM Świetlica szkolna

Pedagog / Biblioteka

Regulamin ICIM

Regulamin Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej (ICIM)

1.    Z  ICIM mają prawo korzystać pracownicy i uczniowie szkoły.

2.    Wszyscy użytkownicy powinni wpisać się do zeszytu odwiedzin.

3.    Komputer w bibliotece służy przede wszystkim do wyszukiwania informacji w sieci Internet oraz przeglądania programów edukacyjnych dostępnych w czytelni.

4.    Uczniowie zobowiązani są do korzystania z komputerów zgodnie z ich przeznaczeniem. Osoby, które będą korzystały z niedozwolonych stron poniosą karę w postaci zakazu korzystania z pracowni do odwołania.

5.    Użytkownicy mają możliwość kopiowania wybranych informacji. Kopiowanie może być dokonywane tylko za zgodą nauczyciela.

6.    Nie wolno dokonywać uczniom jakichkolwiek napraw, zmian konfiguracji sprzętu, rozkręcania jednostek centralnych.

7.    Wszelkie uszkodzenia lub nieprawidłowości w pracy komputerów należy zgłaszać opiekunowi pracowni.

8.    W pracowni należy zachować ciszę. Nie wolno wnosić napojów ani artykułów spożywczych.

9.    Uczniowie ponoszą odpowiedzialność materialną za szkody wynikłe z niezgodnego z powyższym regulaminem użytkowania sprzętu komputerowego.

10.     W przypadku nie przestrzegania w/w punktów regulaminu osoba dyżurująca ma prawo do natychmiastowego przerwania pracy użytkownika.

11.     Rozstrzyganie spraw nie uregulowanych postanowieniami niniejszego regulaminu leży w kompetencjach Dyrektora Szkoły.

mgr Danuta Żwikiewicz-Muszyńska